ساعت‌ های رومانسون یکی از محصولات معروف و با کیفیت کشور کره جنوبی است. این برند در سال ۱۹۸۸ با الهام از شهر رومانشورن سوئیس و ساعت‌ های آن تاسیس شد. رومانشورن نام شهری است که چندین برند ساعت معروف دنیایی مانند رادو، تیسو و لونژین در آن تولید می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که ساعت‌  های رومانسون دارای طراحی سوئیسی و کیفیت کره ای هستند.


برای آشنایی با ساعت‌ برند رادو ، کلیک کنید .


این برند یکی از مارک‌ های معتبر است که مجموعه ای از ساعت های شیک و زیبا را برای مردان و زنان عرضه می کند. ساعت های رومانسون از مکانیزم کوارتز بهره می برند که دقت و قابلیت اطمینان بالایی دارد.همه چیز در مورد ساعت های کوارتز 


  همچنین ، شیشه ی ساعت ها از جنس کریستال یاقوت کبود است که ضد خش و ضد انعکاس می باشد. و همین طور دارای مدل ها و مجموعه های مختلفی است که هر یک طرح و سبک خاص خود را دارد. برخی از این مدل ها عبارتند از: کرنوگراف، اسکلت، هشت ضلعی، هودی، کایروس، اکتیو و ...

 این برند با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد اولیه با دوام، ساعت‌ هایی با زیبایی و دقت بالا را به بازار عرضه می‌کند. برند رومانسون با هدف تولید ساعت‌ هایی با طراحی خلاقانه و کیفیت بالا شروع به فعالیت کرد.

 ‏ساعت تیسوت ساخت کجاست؟  ‏ برخی از دستاورد های برند رومانسون عبارتند از:


- اولین تولید کننده ساعت مچی با الماس در فرم کریستال

- اولین تولید کننده ساعت مچی فوق باریک با ضخامت ۳ میلی‌متر

- اولین تولید کننده ساعت مچی طلا اندود شده با روکش ۱۰ میکرومتر

- اولین تولید کننده ساعت مچی با قابلیت نمایش زمان در ۲۴ منطقه زمانی


برند رومانسون در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور جهان فروش دارد و به عنوان یک برند جهانی شناخته می‌شود. ساعت‌ های رومانسون دارای طرح‌های منحصر به فرد، زیبا و شیک هستند و مخصوص آن دسته از افرادی است که به استایل و جذابیت خود اهمیت می‌دهند .