سفر به دنیای زمان با ساعت تگ هویر  !!آیا شما هم به دنبال یک ساعت هستید که هم زیبایی دارد و هم عملکرد؟ آیا دوست دارید یک ساعت داشته باشید که هم با لباس‌های رسمی و هم با لباس‌های ورزشی ست شود؟ آیا می‌خواهید یک ساعت داشته باشید که هم از تکنولوژی پیشرفته استفاده کند و هم از سنت ساعت‌سازی سوئیس پیروی کند؟ اگر جواب شما بله است، پس شما به دنبال یک ساعت تگ هویر هستید. 

ساعت تگ هویر یا تگ هیور 


ساعت تگ هویر در سال 1860 توسط ادوارد هویر در سوئیس تاسیس شد. این برند به دلیل نوآوری، دقت و عملکرد خود در زمینه های ورزشی، مسابقه ای و هوانوردی شناخته شده است. ساعت های تگ هویر نمادی از سبک، ظرافت و پیچیدگی هستند.


ادوارد هویر و فرزندانش چندین اختراع مهم در صنعت ساعت سازی داشته اند که‌ هنوز خیلی از ساعت ساز ها از آن استفاده می کنند. 


یکی از نمادین ترین مجموعه های تگ هویر، موناکو است که در سال 1969 به عنوان اولین کرونوگراف مربعی در جهان عرضه شد. موناکو توسط استیو مک کوئین در فیلمی استفاده شد و به یک یادگار در تاریخ ساعت سازی تبدیل شد .


در سال 1985، گروه TAG شرکت را خریداری کرد و نام آن را به TAG Heuer تغییر داد. و در سال 1999، LVMH ( یا همان لوئی ویتون ) گروه فرانسوی لوکس، تقریباً 100 درصد سهام آن را خریداری کرد. ولی همچنان با همان نام تگ هویر شناخته می شود . یکی دیگر از مجموعه های محبوب تگ هویر کررا است که از مسابقه ای در مکزیک الهام گرفته شده است. کررا یک کرونوگراف کلاسیک است که ترکیبی از اسپرت و ظرافت است. 


برای کسانی که عاشق غواصی و ورزش های آبی هستند، تگ هویر مجموعه Aquaracer را ارائه می دهد که ساعتی قوی و قابل اعتماد است و می تواند فشار آب را تا 300 متر تحمل کند. 


برای کسانی که می خواهند لذت ساعتهای هوشمند و ساعت‌های کلاسیک را همزمان داشته باشند ، تگ هویر مجموعه Connected را ایجاد کرده است که اولین ساعت هوشمند لوکس است که زیبایی شناسی و مهارت تگ هویر را با عملکرد و فناوری ترکیب می کند. این ساعت دارای صفحه نمایش لمسی ، نمایشگر ضربان قلب ، مسیریاب و ... است. 


ساعت های تگ هویر برای کسانی طراحی شده اند که جرات دارند خود را به چالش بکشند ، ماجراجو هستند و از قراردادها سرپیچی می کنند.