این برند دارای 9 کالکشن متمایز است که هر کدام طرفدارها و رنج قیمت مخصوص به خود را دارند . به طوریکه بتواند هر سلیقه ای را پوشش دهد . این مجموعه ها عبارتند از :
Zing

مدل‌های وستار zing ساعت‌های مد زنانه هستند. این مجموعه از طیف وسیعی از تسمه ها و صفحه های چند رنگ تشکیل شده است. ساعت‌های ZING با طراحی‌های جسورانه و در عین حال پر زرق و برق خود، پویایی را در میان ساعت‌های جوان و پرطرفدار ایجاد می‌کنند. این مجموعه متشکل از ساعت‌های انحصاری زنانه است. طیف گسترده ای از تسمه ها و صفحه های چند رنگ برای مطابقت با شخصیت ها و لباس های شیک پوشان مدرن ایجاد شده است. مجموعه ZING نشان دهنده سرزندگی، سبک و زرق و برق است.


Activ

ساعت های وستار اکتیو از مدل های اسپرت مردانه هستند.
ساعت‌های اکتیو با دقت طراحی شده‌اند تا با ظاهری اسپرت، زیبایی را به ارمغان بیاورندو طیف وسیعی از ساعت‌های کرنوگراف مد روز تا ساعت‌های چندکاره با درجه بالاتر مقاومت در برابر آب را شامل می‌شوند. این ساعت ها دارای نوارهای فولادی ضد زنگ و بند چرمی هستند. آنها در نسخه های دو رنگ و استیل موجود هستند.Profile


مجموعه PROFILE یکی از بهترین انتخاب‌های این برند را نشان می‌دهد و شامل ساعت‌های زنانه و مردانه در قاب و بند استیل ضد زنگ و همچنین مدل‌های مستقل مردانه با نوارهای چرمی و فلزی است. اکثر آنها یا با یک گیره پروانه ای یا یک گیره فشاری دوبل قفل دار نصب شده اند.


Ornate

وستار اورنات یا آراسته مجموعه ای با الهام از طرح های جواهرات ساخته شده برای زنان می باشد . در مجموعه آراسته ، ساعت ها برای خانم های شیک پوش طراحی شده است. ساعت های با دستبند فلزی دو رنگ با جزئیات و طراحی پیچیده خود ،  ظاهری زیبا را ایجاد می کنند. مجموعه جدید محبوبیت این خط را افزایش می‌دهد و دارای سبک‌هایی است که ترکیبی از بند‌های رنگارنگ، صفحه‌های مرواریدی رنگی پاستیلی و جعبه‌های با سنگ زیرکونیا مکعبی برای جذب بازار مصرف‌کنندگان جوان و مد روز است .


Executive

ظاهر شیک و معاصر ، توسط مجموعه EXECUTIVE به تصویر کشیده شده است. ترکیبی از طراحی مدرن، کیفیت و ارزش این طیف خاص از ساعت ها را برجسته می کند و آنها را برای استفاده روزمره ایده آل می کند. هر مدل دارای نسخه زنانه و مردانه است و در ورق روکش طلایی، استیل، دو رنگ و چرم موجود است . این ساعتها قیمت مقرون به صرفه تری را دارند.


Automatic

مجموعه وستار اتوماتیک شامل ساعت و صفحه نمایش دهنده روز و تاریخ است. ساختار تماماً از جنس استیل ضد زنگ با قاب پشتی شفاف و مقاومت بالا در برابر آب در دو مدل بند فولادی و چرمی ارائه شده است .Digital

ساعت دیجیتال شامل صفحه نمایش دیجیتال و صفحه نمایش تاریخ است که از کوارتز کالیبره شده ، با مقاومت بسیار بالا در برابر آب ساخته شده است . این نوع ساعت هم طرفداران مختص به خود را دارد .


Kids

ساعت های کودکان هم مناسب این رنج سنی از جامعه با طرح های زیبا و جذاب می باشد .Ceramic

ساعت های وستار سرامیک از جنس سرامیک و مواد معدنی با بند استیل ضد زنگ و قاب عمدتا کریستالی تولید شده است .