ساعت Q & Q : نه تنها به شما، بلکه به دنیا هم خوبی می‌کند  !!!چرا ساعت Q & Q یک انتخاب عالی است؟


اگر به دنبال یک ساعت ِ با کیفیت، مدرن و مناسب هستید ، ممکن است با برند Q & Q آشنا باشید. این برند ژاپنی، که توسط سیتیزن، یکی از پیشروان جهانی در صنعت ساعت‌ سازی، تأسیس شده است، بیش از 47 سال است که ساعت‌های قابل اعتماد و زیبایی را در بازار عرضه می‌کند. در این مقاله، به شما دلایلی را می‌گوییم که چرا ساعت Q & Q یک انتخاب عالی است.


کیفیت و تکنولوژی ژاپنی


ساعت‌های Q & Q از مواد و قطعات باکیفیت و مقاوم ساخته می‌شوند. شیشه‌های آنها از جنس مواد معدنی است که خش نمی افتد و بدنه‌های آنها ضد آب است که در شرایط مختلف محافظت می شود . علاوه بر این، ساعت‌های Q & Q از تکنولوژی پیشرفته ژاپنی بهره می‌برند. برخی از قابلیت‌های جذاب آنها عبارتند از:


کوارتز خورشیدی : این ساعت‌ها با نور خورشید یا هر نور مصنوعی دیگر شارژ می‌شوند و نیاز به تعویض باتری ندارند.


 کنترل رادیویی : این ساعت‌ها با استفاده از سيگنال راديويي که از چند ایستگاه ارسال می شوند ، همگام سازی شده و زمان را با دقت بالاتري نسبت به ساعت‌ های عادي نشان مي‌دهند.
 ‏

کرونوگراف : این ساعت‌ها دارای عقربه ثانيه جداگانه هستند که مي‌ توانيد زمان را در بازه های کوچک تر از يک دقيقه بسنجيد و از مزایای کرونوگراف هم استفاده کنید . حتما بخوانید :  ساعت کرونوگراف چیست ؟  


 طرح‌ها و رنگ‌های متنوع


ساعت‌ های Q & Q در طيف گسترده ‌ای از طرح ‌ ها و رنگ ‌ های جذاب و خلاقانه طراحي شده ‌اند. شما مي ‌ توانيد سبك و شخصيت خود را با انتخاب يک ساعت مناسب با آن نشان دهيد. چه دوست دارید ساده و کلاسيک باشید، چه شيك و مدروز، چه روزمره ، يا چه رسمي و جدي. شما مي ‌ توانيد از بين شكل ها، اندازه ‌ ها، سبك ها و بندهای مختلف از جمله فولاد ضد زنگ، تيتانيوم، آلومينيوم، چرم و پلاستيك ، مدلی را انتخاب کنيد.


 کیفیت و کمیت


ساعت‌های Q & Q نه تنها با کیفیت بالا هستند، بلکه با قیمت مناسب و رقابتی هم عرضه می‌شوند. این برند مخفف کلمات Quality and Quantity یا کیفیت و کمیت است که نشان‌ دهنده فلسفه آن در تولید ساعت‌ های با ارزش با بهره‌گیری از فن آوری ژاپنی در مقادیر زیاد است. از زمان تأسیس در سال 1976، بیش از 500 میلیون عدد ساعت Q & Q در بیش از 120 کشور جهان به فروش رسیده است.


حمایت از اهداف اجتماعی


ساعت‌های Q & Q نه تنها به شما خدمت می‌کنند، بلکه به دیگران هم کمک می‌کنند. این برند با حمایت از سری SmileSolar، که ساعت‌های خورشیدی رنگارنگ و شاداب را شامل می‌شود، بخشی از درآمد خود را به TABLE FOR TWO، یک سازمان غیرانتفاعی که وعده‌های غذایی مدارس را در آفریقا و آسیا فراهم می‌کند، اختصاص می‌دهد. با خرید یک ساعت SmileSolar، شما می‌توانید 10 وعده غذای سالم را به کودکان نیازمند هدیه دهید.


 خلاصه


ساعت Q & Q یک برند ژاپنی است که با کیفیت و تکنولوژی بالا، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، قیمت مناسب و حمایت از اهداف اجتماعی، ساعت‌های جذاب و مورد علاقه بسیاری از مشتریان را تولید می‌کند. اگر به دنبال یک ساعت با کارایی و زیبایی هستید، ساعت Q & Q را از دست ندهید.